NEUTRAL TONES AND NEUTRAL MATERIALS...
NEUTRAL TONES AND NEUTRAL MATERIALS...
THE SURPRISING BALANCE OF THE ELEMENTS...
THE SURPRISING BALANCE OF THE ELEMENTS...

Rapsel'in Yolculuğu

Vizyon ile gerçeklik arayışı arasında, yenilikçi ve cesaret dolu bir yaklaşım… Bu üç odak noktası 1975 yılında kurulmasından bu yana Rapsel’i simgeledi ve onu dekoratif tasarımda öncü markalardan biri haline getirdi. Yeni materyaller, güncel teknoloji ile biraraya geldi ve işlev, tasarım ve estetik odaklı, devrim niteliğindeki ürünlerin daimi akışını sağladı.

Rapsel'in ürün yelpazesi özgünlük ve orijinallik ilkeleriyle oluşturulmuştur. Uluslararası alanda fikir liderlernin, tasarım ikonlarıyla bir araya gelmesi ile oluşan Rapsel Koleksiyonu mimarlık ve tasarım dünyasına yenilikçi bir bakış sunmaktadır.

80'ler

RAPSEL: Mimarlık ve tasarımın küresel dilini konuşan bir İtalyan Şirketi

90'lar

Rapsel'in dünyanın önde gelen tasarımcıları ve mimarları ile yakın çalışabilme kabiliyeti sayesinde, oluşan farklı yaratıcı yaklaşımları harmanlayarak, tasarım ve işlev konusunda ideal çözümler geliştirir.

2000'ler

Yeni trendlerin öncüsü Rapsel, son 30 yılda çağdaş hayatın evrimine katkıda bulunmuştur. Örneğin yeni ve avangart ürünlerinin arasında Matteo Thun tarafından tasarlanmış ultra hafif Lavasca küvet, Marco Pivo'nun Mylos lavabosu ve Adri Hazebroek'in Cobra duş sistemi vardır. Bunların her biri görenleri düşlerin yaratıldığı heyecanlı yeni dünyalara götüren, duygu yüklü tasarımlardır.